Radion G5 от EcoTech Marine

Radion G5 перевершує всі очікування. Це фактично робить неможливе можливим, пропонуючи прохолодний світло для постановки і зростання в одному. Забезпечте більше кольору, більше мерехтіння і велику площу освітлення у вашому акваріумі. Завдяки безшумною технологією охолодження, новим функціям і, нарешті, нового управління за допомогою смартфона або планшета без Reeflink.

ПОЛУСФЕРІЧЕСКOE ОСВІТЛЕННЯ КРАЮ Покоління 5 включає в себе найскладніший дизайн лінз. Об’єктиви HEI забезпечують однорідність світла і змішання квітів галогенідними комбінації T5 без шкоди для потужності та ефективності світлодіодів.

ПОРІВНЯННЯ Наскільки вражає новий дизайн лінз HEI? Просто порівняйте лінзи Radion® попередніх поколінь, які використовували кращі оптичні технології того часу. Спостерігаючи за відповідним розподілом PAR в відбивачах і TIR lenses, відразу видно, що HEI Optics пропонує значне поліпшення з точки зору забезпечення придатного для використання покриття.

ТИХЕ АКТИВНА ОХОЛОДЖЕННЯ Радіатор G5 був розроблений з нуля, щоб максимізувати площа поверхні і забезпечити чудове розсіювання тепла. Кілька каналів забезпечують необмежений потік повітря. Таке ефективне управління теплом значно знижує потребу в активному охолодженні, що знижує шум вентилятора і повітряного потоку.

Доступно для предзаказа!