All-in-one Advanced BioPellets 250 ml

Біопелети All-in-One, які можна використовувати для більш ефективного видалення азоту (5x), а також фосфатів (10x-20x) без використання окремих субстратів для видалення фосфатів.

Позитивний вплив біопелетів, що знижують NP, на якість води ґрунтується на принципі іммобілізації. Відходи води, переважно нітрати та фосфати, перетворюються у бактерії. Завдяки цьому вода в акваріумі залишається чистою. Нова біологічна таблетка «Все-в-одному» складається з високоочищених сполук, щоб забезпечити економію використання нашої продукції в морських резервуарах, де живуть чутливі і дорогоцінні тварини, такі як корали, безхребетні та риба.

Гранули дозволять аеробний ріст бактерій, які, відповідно, будуть споживати нітрат і фосфат одночасно. Бактерії будуть витрачати вуглець із біопелетів «Все-в-одному», тоді як азот і фосфор беруться з води у вигляді нітрату та (орто) фосфату. Таке перетворення органічних біопелет (разом з неорганічним азотом і фосфором) у мікробну біомасу називається іммобілізацією. На відміну від стандартних біопелет, універсальні біопелети найкраще працюють з дуже великим потоком води. Наприклад, 700-літровий бак з псевдозрідженим фільтром, що містить 2 літри біопелетів «Все-в-одному», вже вимагає мінімального потоку 2000-3000 л/год. На замітку, у цьому конкретному резервуарі міститься приблизно 50 риб, і після 10 місяців тестування нітрати та фосфати неможливо було виявити за допомогою стандартних наборів нітратів та фосфатів.

Надлишки бактерій будуть споживатися фільтруючими та суспензійними живильними організмами, такими як губки та корали, або знежирені білковою шумівкою. Крім того, при високому режимі годування ми радимо використовувати просту губку -фільтр на виході з псевдозрідженого фільтра, щоб видалити надлишок бактерій, які в іншому випадку злегка затьмарять вашу воду.

В середньому на біопелетах «Все-в-одному» потрібно 1-4 тижні, щоб утворилася достатня кількість бактерій, що дозволить знизити рівень нітратів і фосфатів. Важливо, що дозвольте мешканцям акваріума пристосуватися до нового середовища, повільно збільшуючи рівень біопеллет протягом кількох тижнів. Додавайте додаткові гранули кожні 3-6 місяців залежно від споживання біопелету та рівня NO3 та PO4.

Чим біопелети All-in-One відрізняються від стандартних гранул? Це проста і зрозуміла версія. Було зроблено поєднання NP Reducing BioPellets з активним інгредієнтом видалювача фосфатів. Оскільки будь-який організм потребує фосфатів як будівельного матеріалу для росту, включаючи бактерії, це робить цю комбінацію безпрограшною. Як і зі стандартними NP -зменшуючими біопелетами, а також NP -зменшуючими біопелетами XL, бактерії споживають гранули для вуглецю, щоб вони могли розмножуватися. Водночас вони споживають нітрати та деякі фосфати з вашого стовпа води, що призведе до зниження рівня нітратів у вашій воді.

У деяких системах люди повідомляли, що біопелети не працюють в їх акваріумі. Це, по суті, пов’язано з видаленням важкого фосфату з води. Як було сказано раніше, будь -який організм, включаючи бактерії, потребує фосфатів, щоб забезпечити зростання. Нові біопелети All-in-One мають вбудований фосфатний двигун, що дозволяє бактеріям використовувати його для росту та розмноження там, де є їх джерело вуглецю. Це покращує видалення нітратів приблизно в 5 разів. Оскільки бактерії споживають гранули, новий шар видалювача -свіжого фосфату буде виставлений для видалення фосфатів. Це робить біопелети All-in-One унікальними у своєму роді. Завдяки такому поєднанню видалення фосфатів бактеріями та видаленням біо-гранулами «все-в-одному» ми досягли збільшення вивільнення фосфату з товщі води в 10-20 разів порівняно зі стандартними NP-зменшуючими біопелетами та NP-зменшуючим біопелетом XL. Будь ласка, дозвольте мешканцям вашого акваріума адаптуватися до свого нового середовища, повільно збільшуючи рівень біопеллет протягом кількох тижнів.